Webová prezentace, e-shop

„Offline svět nestačí.”

Dobývejte nové světy

Vaše produkty jdou na odbyt, ale okruh zákazníků je pořád stejný? Možná je čas oslovit nové zákazníky z celé republiky, nebo rovnou z celého světa. Pokud máte produkt, který by mohli nakupovat třeba lidé v Singapuru, byla by škoda jim tu možnost nedat.

Našli jste svůj vysněný prostor a vypiplali si ho podle svých představ? Cítíte se ve svém obchodě/výrobně/ kanceláři lépe než ve vlastním obýváku? Vnímají to vaši zákazníci stejně a rádi zaskočí na pár chvil, aby sobě, a tím i vám, udělali radost nákupem vašeho produktu? To je skvělá zpráva! Ale co dál? Narazili jste na to, že okruh vašich zákazníků je stále stejný a že by bylo fajn váš výrobek, na který jste tak hrdí, přiblížit mnohem větší skupině potencionálních klientů? Třeba i těm, co bydlí v Singapuru, na ostrově Man či tráví léto na Bahamách?

Nebo nejste typ, co by směřoval energii do náročného budování vlastních prostor a raději nabízíte plody své práce výhradně online? Či si to dokonce váš druh výrobku vyžaduje?

A jak se vypořádáte se změnou trhu, která se na nás ze všech stran řítí? Není právě online řešení prodeje tou nejdůležitější změnou, nad kterou byste měli uvažovat ve výhledu do blízké i vzdálené budoucnosti?  

Ať už je váš důvod jakýkoliv, webová prezentace a navazující produktové a e-shopové řešení je hybnou silou budoucího vývoje a kdo ho nemá, těžko bude držet krok s konkurencí.

Naší výhodou je zkušenost s mnoha e-shopovými systémy, takže jsme schopni najít to nejvhodnější řešení právě pro vás. Ukážeme vám, co vše daný systém nabízí, a navážeme ho na vaše stránky, takže bude vypadat jako jeho nedílná součást. A nebude nám to trvat dlouho! Tohle si nechte pro sebe, ale nejrychlejší spuštění e-shopu, které se nám zatím povedlo, trvalo 4 dny, 12 hodin a 25 minut.

Vytvoříme pro vás
funkční on-line řešení

Máme zkušenosti s mnoha e-shopovými systémy a nejdeme pro vás ten nejvhodnější. Provážeme e-hop s vaším webem tak, aby působil jako jeho součást. A nebude to trvat dlouho.

Chcete funkční on-line řešení?

Začněte tím, že vytočíte moje číslo

Petr Beneš

CEO
Tel.: 227 272 682
benes@hypergroup.cz