Reference

Naší největší odměnou je spokojený zákazník a prosperující firma. Zaměřujeme se na střední a větší klienty, o které se stará náš tým specialistů. Díky zkušenostem a maximálnímu nasazení zisky těchto firem velmi rychle stoupají.

 CEO a zakladatel firmy HyperGroup Petr Beneš v minulosti vytvořil mnoho dodnes úspěšně fungujících brandů, za kterými stál jako hlavní vizonář a "mozek" jednotlivých projetů se zaměřením  na strategie v oblasti obchodu, marketingu a projektový management. On i my jako jeho spolupracovníci se díky praktickým zkušenostem získaným při 17letém budování firmy dokážeme dobře vžít do podnikatelské role a víme, co znamená přeměna rodinné firmy ve větší společnost.

Společnost HyperMedia, a.s. , která byla založena Petrem Benešem v roce 2003, odstartovala portálem HyperInzerce.cz  jako svým prvním projektem. Firma dnes vlastní a zastupuje desítky internetových portálů, které si poměrně rychle získaly velkou oblibu. Těší se mnohamilionové měsíční návštěvnosti a také počet registrovaných uživatelů, který již překročil hranici dvou milionů, neustále roste.

Postavili jsme  mnoho projektů na zelené louce. Některé přinesly ekonomický růst, jiné byly ztrátové. Vždy jsme se ale dokázali poučit z chyb a úspěšně vyřešit všechny nastalé situace.

Ukázky realizovaných projektů skupiny HyperMedia, a.s.

Hyperinzerce

Jde o jeden z největších inzertních portálů , který byl založený v roce 2003 a zahrnuje 4 000 kategorií. Uživatelé zde najdou více než milion inzerátů řazených do čtyřiceti kategorií s množstvím podkategorií, jež přehledně třídí inzerované zboží a služby. Díky možnosti inzerovat zdarma portál HyperInzerce.cz otevírá cestu ke snadnému prodeji i výhodnému nákupu.

Hyperreality

Jde o nejrychleji rostoucí realitní portál pro soukromou a firemní inzerci nemovitostí. Vznikl v roce 2007 a uživatelé na něm najdou přes 80 000 položek, mezi nimi inzeráty více než 6 000 realitních kanceláří. Obsáhlá nabídka zahrnuje jak prodej, tak pronájem nemovitostí nejrůznějšího druhu: od rodinných domů, novostaveb, bytů, chat a chalup po komerční objekty, garáže, pozemky a zahrady. Inzerovat je možné i nemovitosti v zahraničí. Snadné a rychlé vkládání nabídek či poptávek a úzké propojení serveru s portálem HyperInzerce.cz zefektivňují komunikaci mezi inzerujícími a usnadňují prodej či koupi objektu.

Hyperslevy

Známý slevový portál, spuštěný v roce 2010, nabízí hromadné slevy kvalitního zboží a služeb, zaručuje stoprocentně bezpečný nákup a profesionální přístup k zákazníkovi. Portál se specializuje především na nabídku zážitkových a poznávacích akcí, mezi něž patří dovolené, wellness pobyty, kulturní, sportovní a adrenalinové aktivity, vzdělávací kurzy apod. Uživatelé zde najdou i obsáhlý výběr výhodných nabídek z oblasti gastronomie nebo kosmetiky.

A desítky dalších...

Nová firemní identita a marketingová strategie pro společnost Caraplasma s.r.o.

Připravili jsme kompletní rebranding značky tak, aby motivovala dárce k odběru plazmy a záchraně lidských životů. Vytvořili jsme nový web, nové logo, design interiéru  poboček, vzhled firemního maskota. Nastavili jsme nové marketingové kanály a věrnostní program pro pravidelné dárce. Díky tomu jsme v roce 2020 navzdory pandemii zajistili firmě rekordní počet nových dárců a 50% meziroční nárůst.

Společnost Cara Plasma s.r.o. vznikla v dubnu 2013 jako česká rodinná firma. V Praze vybudovala nejmodernější centrum pro odběr krevní plazmy a zařadila se mezi desítku nejlepších v Evropě. Prvního dárce v pražské pobočce přivítali 11. 9. 2013 a od té doby firma otevřela další tři dárcovská centra v Jihlavě, Brně a Břeclavi. Dnes je Cara Plasma součástí německého holdingu.

Ukázky realizovaných projektů

Firemní identita a marketingová strategie pro společnost OnlineMedical s.r.o.

Vytvořili jsme portály OnlineRoušky.cz a ČeskéNanoRoušky.cz a nastavili interní procesy v oblasti logistiky, HR, a marketingu. Vymysleli jsme marketingovou strategii, díky které se portály dostaly mezi lídry v online prodeji ochranných pomůcek v ČR, a zapojili jsme se do expanze firmy na mezinárodní trh. Pracovali jsme na rozšiřování sortimentu a zároveň budování vlastní značky dezinfekcí a respirátorů. Vytvořili jsme propagační materiály, včetně polepu obchodů a dodávek, daly podobu obalům produktů a rovněž jsme autory unikátního designu respirátorů pro děti i dospělé. Zajišťujeme tvorbu newsletteru a pomohli jsme s realizací kamenné prodejny.

Společnost OnlineMedical s.r.o. byla založena v r. 2020 jako dodavatel a prodejce zdravotnického sortimentu a provozuje internetové obchody OnlineRoušky.cz a ČeskéNanoRoušky.cz.

Ukázky realizovaných projektů

Nová firemní identita a marketingová strategie pro společnost BAFF s.r.o. 

Vytvořili jsme e-shop pro online prodej a rozvoz burgerů www.rozvozburgeru.cz, díky kterému mohla restaurace fungovat i během pandemie. S využitím online nástrojů jsme podpořili prodej i brand.

Společnost SerialBurgers je stylová restaurace v centru Prahy. Připravuje kvalitní burgery z vyzrálého hovězího masa českého strakatého skotu a v nabídce má i sendviče, grilované speciality nebo zeleninové saláty. V nápojovém lístku má kromě točené plzeňského kvalitní destiláty z celého světa.

Ukázky realizovaných projektů

Nová firemní identita a marketingová strategie pro společnost NanoProMedical s.r.o.

Českému výrobci nanorespirátorů jsme pomohli s vytvořením nového brandu. včetně uvedení nových produktů na trh. Zajistili jsme tvorbu webu, produktové focení a design obalů. Dali jsme dohromady kompletní marketingovou komunikaci.

NanoProMedical s.r.o. provozuje od roku 2020 stejnojmenný internetový obchod s ochrannými pomůckami. Specializuje se na prodej nanoroušek, nanorespirátorů, dezinfekčních přípravků a covid testů.

Ukázky realizovaných projektů

Nová firemní identita a marketingová strategie pro společnost Inovation s.r.o. 

Pomohli jsme s prezentací produktů a rozšířením nabídky e-shopu www.prozdravotniky.cz.

Internetový obchod s ochrannými pomůckami ProZdravotniky.cz založila v roce 2020 společnost H&S Inovation s.r.o. E-shop se specializuje na prodej roušek, respirátorů, ochranných prostředků a dezinfekčních přípravků. V nabídce má i covid testy a potravinové doplňky.

Ukázky realizovaných projektů

Chcete se zařadit mezi tyto úspěšné firmy?

Začněte tím, že zavoláte našemu řediteli!

Petr Beneš

CEO
Tel.: 227 272 682
benes@hypergroup.cz