Nastavujeme a řídíme firmy na základě čísel/faktů, ne podle pocitů.

K vaší firmě přistupujeme vždy tak, jako by byla naše. Váš úspěch je i naší vizitkou.

Řídíme se selským rozumem, máme primárně lidský přístup.

Náš tým 

Jsme tým zkušených lidí, kteří staví na praxi, prošli si mnoha společnostmi. Naše činnost není postavena na zkušenostech z jednoho jediného oboru ani nejsme skupina lidí, která by se cíleně věnovala čistě konzultační činnosti. Naopak jsme pevně usazení v praxi, čerpáme z našich bohatých zkušeností napříč různými obory. Vlastnili jsme a vlastníme společnosti, které jsme vybudovali na zelené louce, do jiných jsme vstoupili a procesně, marketingově a provozně jsme je posunuli do jiného levelu.  Vše, co vám chceme předat, jsme zažili na vlastní kůži. Umíme se vcítit do toho, s čím bojujete, víme, na jakých křižovatkách stojíte. Dokážeme naprosto přesně pochopit, jak náročné situace řešíte a co vše jste své firmě obětovali, víme, jaká je role vlastníka, podnikatele, ředitele, manažera. Víme, co znamená, když si musíme na všechno vydělat sami, když se musíme postarat o několik stovek zaměstnanců.

Umíme pracovat s moderními technologiemi, máme všeobecný přehled o trendech a potřebách zákazníků.

Byli jsme u projektů firem, kde jsme pomohli vybudovat obrat ve výši stovek milionů, měli jsme pod sebou projekty, které dohromady spravovaly více než 700.000 koncových zákazníků a několik tisíc firemních zákazníků. Potřeba zvládnout tak velké projekty nás naučila používat a ovládat moderní platformy, začít využívat měření dat a správně je interpretovat. Takto velké projekty se již nevyhnou potřebě začít používat sofistikované systémy a naučit se využívat jiné způsoby měření než ty, které se pracují s několika desítkami a tisícovkami zákazníků.

Petr Beneš

CEO

Duše celé společnosti a všech projektů. Člověk s ohromnou energií a tahem na branku. Po prvním setkání s ním pochopíte význam slova hyper a už vám bude jasné, proč je součástí názvu naší firmy. Žádné tempo není dost rychlé, žádný úkol není neřešitelný. Přes všechny jeho bohaté zkušenosti ale nečekejte, že Vás zahltí něčím, co je pro vaši firmu zbytečné.  Je to člověk, který se řídí selským rozumem, ví, co a kdy je důležité. V mladém věku vybudoval velké a úspěšné společnosti, vyzkoušel si vedení firem mnoha typů, takže dokáže velmi rychle odhadnout, kde je zrovna potřeba zabrat. Zároveň velmi rád míří na vrchol, což je zárukou toho, že jeho práce bude vždy top, nikdy se nesmíří s polovičatým řešením a vždy bude dbát na to, aby výsledek byl ten nejlepší, jaký může být. Kromě ohromného množství energie a zápalu pro věc je silnou stránku Petra Beneše obchodní a marketingová oblast. Ze své pozice majitele, zakladatele, akcionáře se dokáže dívat na firmy z jiného úhlu. Vidí věci tak, jak jsou, a nebojí se to říkat. Nečekejte ale tvrdého, direktivního a odtažitého manažera, Petr Beneš je velmi komunikativní a příjemný společník.

Reference

"Na spolupráci s Petrem oceňuji jeho vysoké zaměření na měřitelné výsledky a také odhodlání, se kterým jde za svými cíli. Je energický, dává věci do pohybu a nezastaví se před překážkami. Ví, co chce, rozhoduje se racionálně, na podkladě dat, nenechává se unést pocity a domněnkami. Komunikace s ním je tedy konstruktivní. Jedná napřímo, k věci, bez zbytečných frází, což spolupráci činí transparentní a efektivní. "
MARIE SOUČKOVÁ Psycholožka / Founder / Lektorka
"Mám to štěstí být velmi často průvodcem v osobním rozvoji těm nejúspěšnějším osobnostem v různých oborech a i díky této možnosti srovnání se nebojím vyzdvihnout profesionalitu, kterou Petr Beneš prokazuje jak ve svých byznysových projektech, tak i v managementu své firmy. Petr byl pro mne ideálním klientem pro jeho pracovní disciplínu i osobní upřímnost a otevřenost. Spolupráce s Petrem velmi příjemně vždy kombinuje lidskost a profesionalitu. I díky tomu se nám dařilo rychle dosahovat kvalitních výsledků a využívat je i pro celou firmu. Osobně mne bavil Petrův nadhled a schopnost udržet události v potřebném tempu i když se objevovaly nemalé komplikace. Myslím, že právě Petrovo umění provést firmu i skrze těžká období a udržet si vždy lidsky příjemné a korektní chování z něj vytváří velmi kvalitního lídra, pro kterého je smysluplné pracovat a být součástí jeho projektů. Děkuji za spolupráci a budu se těšit kdykoli příště. "
JIŘÍ KASTNER Mentor / Autor / Mentální trenér

Další reference:

Petr Boes

HR specialista

Petr je celou svou duší HR, nic z této oblasti mu není cizí. Nastavení výběrových řízení? Pohovory? Implementace technologických systémů? Funkční procesy týkající se práce s lidmi? BOZP? Zpětné vazby? Měření fluktuace? Máte před sebou tu správnou osobu. A jeho bonus: práce s lidmi ho opravdu naplňuje, navíc se pyšní ohromnou empatií a lidským přístupem. Díky těmto jeho vlastnostem si můžete být jistí, že vašim zaměstnancům pomůže projevit jejich skryté klady a schopnosti, a uvidíte, že i u nepříjemných věcí dokáže fungovat systémem win-win. On je přesně ten člověk, na kterého se obrátíte, když chcete, aby vše běželo hladce a abyste si byli jistí, že vaši zaměstnanci budou spokojení a vy z nich přitom dostanete ty nejlepší výkony. To ale není vše – Petr je natolik univerzální, že se postará i o činnost vaší zákaznické podpory, v případě potřeby vybere a zprovozní potřebné systémy určené právě k péči o zákazníky, naučí vaše zaměstnance s nimi pracovat a vás, jak z nich získat potřebná data, abyste měli vše zcela pod palcem.

Veronika Svobodová

Marketing

Dominantou Veroniky je vše převádět do řeči čísel, statistik, tabulek. Analýza a z ní získaná kvalitní data je přesně to, k čemu ve své práci směřuje. Má ráda, když je ve všem pečlivý a přesný systém a díky tomu vám pomůže, abyste měli přehled o tom, jak si vaše firma skutečně stojí, kde máte rezervy a kde naopak excelujete. Veronika se ráda učí, ráda poznává nové trendy, baví ji získávat nové dovednosti. I díky těmto svým vlastnostem, jak už je u nás ve firmě zvykem, má přesah i do marketingové oblasti.

Máme na sebe navázané další externí odborníky a specialisty

Spojte se s námi

Odesláním zprávy prostřednictvím kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.